Dołącz do nas

Kilka prostych kroków

Aby dołączyć do naszego stowarzyszenia należy spełnić warunki zawarte w statucie. oraz wypełnić poniższy formularz. Gdy wszystkie dane zostaną zweryfikowane skontaktujemy się z dalszymi instrukcjami oraz z danymi dostępowymi do naszego zamkniętego forum, na którym wypowiadać się mogą wszyscy członkowie ESL. Prowadzić dyskusje na tematy ważne dla naszej branży i wymieniać się doświadczeniami. Dodatkowo dostaniesz dostęp do panelu, w którym w łatwy sposób narzucisz na zdjęcia swoich prac symbol swojej rangi oraz Twoje imię i nazwisko.

Wypełnij formularz

Rodzaj członkostwa

Dane osobowe

Data urodzenia
Adres zamieszkania
Doświadczenie zawodowe

Załącz skany certyfikatów:  


Załącz zdjęcia wykonywanych prac:  

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb niezbędnych do realizacji prac Europejskiego Stowarzyszenia Linergistów (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.)
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Europejskiego Stowarzyszenia Linergistów z siedzibą w Warszawie."