O nas

O stowarzyszeniu

ESL Europejskie Stowarzyszenie Linergistów to zrzeszenie najlepszych specjalistów w zakresie makijażu permanentnego. Mamy na celu szeroko pojęty rozwój kosmetyki pigmentacji medycznej i kosmetycznej. Zależy Nam na promowaniu oraz ochronie zdrowia, szczególnie poprzez tworzenie do tego warunków. Chcemy rozwijać szeroko pojętą pigmentację kosmetyczną oraz dziedziny pokrewne, poprzez propagowanie zasad etyki zawodowej i egzekwowanie jej przestrzegania.

Żaneta Stanisławska, inicjatorka i założycielka Europejskiego Stowarzyszenia Linergistów. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży Beauty&SPA. Jej celem jest polepszenie jakości usług w branży beauty, integrowanie jej, stworzenie środowiska wymiany wiedzy między ekspertami i spajanie tych, którzy kochają swój zawód tak jak ona. Wykładowca akademicki, trener z zakresu microblading, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Bierze czynny udział w spotkaniach branżowych, na których często prowadzi wykłady i szkolenia. Na swoim koncie ma trzy firmy – Broadway Beauty, Nano Medic oraz I AM BEAUTY.

Budujmy wspólnie Piękną przyszłość!

Pomóż rozwijać stowarzyszenie podpisując umowę partnerską. Zapraszamy do wsparcia i współpracy inne stowarzyszenia i organizacje.

NAPISZ DO NAS