Członkowie

Członkowie ESL

Roksana Wchanik
G O L D

Roksana Wachnik

Certyfikowany kosmetolog, linergistka oraz trener z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej. Wykładowca w rocznej szkole Broadway Beauty College, właścicielka Elite Beauty Roksana Wachnik. Jej wiedzę i nabyte umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty oraz lata doświadczeń. Swoją przygodę z branżą Beauty zaczęła blisko 9 lat temu rozpoczynając naukę w studium kosmetycznym oraz kończąc studia kosmetologiczne. Stale bierze udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz kongresach związanych z branżą beauty. Prowadzi szkolenia i wykłady. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów jednocześnie spełniając się w tym co robi.

Roksana Wchanik
G O L D

Anna Wasielewska

Dyplomowana absolwentka Szkoły Sztuk Pięknych. Wrażliwość artystyczna, poczucie estetyki i zamiłowanie do piękna, sprawiły, że postanowiła zająć się wykonywaniem makijażu permanentnego. Swoją pierwszą licencje zdobyła w 2013 roku, w firmie Long-Time-Liner. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach branżowych. Od 2016 roku związana jest z renomowaną placówką szkoleniową Broadway Beauty Warszawa, pracując w charakterze trenera i szkoleniowca liftingu rzęs oraz makijażu permanentnego u boku Żanety Stanisławskiej.

Roksana Wchanik
G O L D

Marta Pawlik

Certyfikowana linergistka, z zamiłowania malarka oraz bodypainterka. Wielokrotna mistrzyni Polski oraz wicemistrzyni w Rydze i Moskwie. Juror mistrzostw Polski w makijażu permanentnym. Właścicielka Shee Studio. Wiedzę zdobywała w Polsce i za granicą. Twórczyni autorskiej metody mikropigmentacji brwi metodą włoska aerodynamicznego eyebrows. Autorka licznych artykułów oraz szkoleniowiec z zakresu mikropigmentaci medycznej. Ekspert w programie 36,6 (TVN) do spraw rekonstrukcji medycznych makijażem permanentnym. Założycielka akcji „Makijaż”, która zrzesza linergistki wspomagające pacjentki onkologiczne w czasie leczenia.

Roksana Wchanik
G O L D

Milena Panek

Kosmetolog z 18-letnim doświadczeniem. Dyplomowana absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia w WSZUiE w Poznaniu.W 2007 roku ukończyła swoje pierwsze szkolenie z zakresu makijażu permanentnego. Od tego momentu ciągle poszerza horyzonty PMU. W 2015 roku ukończyła z wyróżnieniem roczną szkołę makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej Broadway Beauty. Następnie roczną szkołę Elite Permanent Trainer pod okiem Żanety Stanisławskiej uzyskując tytuł Trenera Makijażu Permanentnego. Aktualnie wykładowca w rocznej szkole makijażu permanentnego Broadway Beauty oraz szkoleniowiec w BB Point Kalisz.

Roksana Wchanik
G O L D

Ilona Baca

Licencjonowany kosmetolog, linergistka oraz szkoleniowiec w zakresie microblading, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej.Profesjonalistka w usuwaniu i korygowaniu makijażu permanentnego, Od 10 lat właścicielka Gabinetu Stylizacji Paznokci i Makijażu Permanentnego.Uczęszcza do Elitarnej Szkoły Trenerskiej Broadway Beauty. Na co dzień jest trenerem Rocznej Szkoły Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej Broadway Beauty. Stale zdobywa wiedzę zawodową jak i poszerza swoje horyzonty w innych specjalizacjach.

Roksana Wchanik
G O L D

Monika Frandofert

Magister kosmetologii medycznej, szkoleniowiec makijażu permanentnego zarówno technik ręcznych jak i maszynowych oraz mikropigmentacji medycznej. Z branżą Beauty związana od 7 lat. Wykładowca w Rocznej Szkole makijażu permanentnego Broadway Beauty Kraków. Oprócz profesjonalnego wykształcenia posiada liczne dyplomy ukończonych kursów z zakresu PMU. Posiada bogate doświadczenie oraz umiejętności, które z wielkim zaangażowaniem wykorzystuje w codziennej pracy. Stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów poprzez uczęszczanie w licznych szkoleniach oraz warsztatach.

Anna Gruszka
G O L D

Anna Gruszka

Właścicielka Beauty Center Academy&Shop. Finalistka mistrzostw Polskioraz II wicemistrz Polski 2016 Microblading.Trener, szkoleniowiec w BB Point Jastrzębie Zdrój.W2017r. ukończyła ElitarnąSzkołe Trenerską Broadway Beauty. Dyplomowana linergistka z wieloletnim doświadczeniem,stylistka,wizażystka,specjalistka w dziedziniezabiegów estetycznych. Stale pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności biorąc udział w licznych konferencjach, seminariach oraz szkoleniach. Jej misją jest by każdy Klient czuł się komfortowo i bezpiecznie, a przyszli uczniowie budowali swój fundament, który jest podstawą sukcesu.

S I L V E R

Katarzyna Marnik

Przeszło rok temu została dyplomowanąlinergistką.Jednak przygodę z wizażem i stylizacją zaczęła już 8 lat temu.Zafascynowana pracą z najlepszymi projektantami i kreowaniem makijaży na Nowojorskich wybiegach podczas New York FashionWeek, postanowiła zacząć edukację w tym zakresie. Miłość do  makijażu permanentnegonarodziła się kiedy to sama dla wygody zrobiła sobie brwi oraz usta. Po tym doświadczeniu makijaż permanentny zagościł w zakresie wykonywanych przez nią usług. Praca z kobietami daje jej niesamowitą satysfakcję, a ilość zadowolonych i szczęśliwych Klientek utwierdza ją w przekonaniu, iż droga którą wybrała jest najlepszą z możliwych.

G O L D

Paula Pietrzak

W 2010r. ukończyła studia magisterskie z kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od dawna kosmetologia i makijaż permanentny fascynowały ją, jako forma artystycznego wydobywania piękna. Posiada bogate doświadczenie oraz umiejętności, które z wielkim zaangażowaniem wykorzystuje w codziennej pracy. Jej największą pasją jest makijaż permanentny. Nieustannie pogłębia swoje umiejętności. Prowadzi szkolenia z zakresu makijażu permanentnego jako trener BB Point w Łodzi, pragnie przekazywać wiedze w taki sposób, aby każdy kursant mógł się cieszyć tą pracą równie mocno jak ona sama.

G O L D

Monika Matuszczak

Certyfikowana linergistka oraz trener z zakresu makijażu permanentnego. Jej przygoda z branżą beauty rozpoczęła się przeszło 14 lat temu. Jej wiedzę i nabyte umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty oraz lata doświadczeń. Uczestniczka wielu konferencji międzynarodowych i szkoleń z zakresu makijażu permanentnego. Uczęszcza do Elitarnej Szkoły Trenerskiej Broadway Beauty. Miała przyjemność być jurorem na Mistrzostwach Makijażu Permanentnego w 2017r. Na co dzień jest  właścicielką salonu oraz trenerem, szkoleniowcem BB Point w Gorzowie Wielkopolskim.

G O L D

Sandra Roszyk

Certyfikowana linergistka oraz trener osobisty. Absolwentka kierunku Kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym im.Karola Marcinkowskiego oraz kierunku Towaroznawstwo na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Doktorantka w Katedrze Technologii i Analizy Instrumentalnej Uniwersytetu Ekonomicznego. Właścicielka Gabinetu Makijażu Permanentnego AYE Sandra Roszyk.Instruktor i wykładowca w Rocznej Szkole Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej Broadway Beauty. Trener, szkoleniowiec BB Point w Poznaniu.

G O L D

Monica Johnston

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierunku kosmetologia. Przez 11 lat prowadziła w Polsce swój własny biznes jakim było dzienne SPA. W chwili obecnej właścicielka oraz trener Broadway Beauty w Dublinie – Irlandia. Wiedzę o makijażu permanentnym zdobywała od najlepszych trenerów w Polsce i za granicą. Uczestniczka licznych seminariów i konferencji. Międzynarodowy szkoleniowiec, certyfikowana linergistka oraz członek jury Mistrzostw PMU w Polsce i Irlandii. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz seminariach w Polsce i za granicą.

G O L D

Elżbieta Sapiejewska

Linergistka, kosmetolog, pedagog oraz trener osobisty. Właścicielka firmy Estetic Line. Przygodę z branżą Beauty rozpoczęła od tzw. kosmetyki białej i zabiegów na ciało przeszło 15 lat temu. Początkowo swoje umiejętności i doświadczenie zdobywała w Centrum Laseroterapii Elite. Z początkiem 2009 roku uzyskała licencje linergistki Long Time LinerMakeUp u Magdaleny Bogulak. Szkoleniowiec oraz trener z zakresu makijażu permanentnego, laseroterapii oraz kosmetyki estetycznej w Broadway Beauty Warszawa. Wykładowca i trener w Rocznej Szkole Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji w Warszawie.

G O L D

Ewelina Handzel

Absolwentka studiów kosmetologicznych Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, rocznej szkoły wizażu Marcina Szczepanika Face Art MakeUp School oraz kierunku charakteryzacja modowa. Dla podniesienia swoich kwalifikacji przystąpiła do państwowego egzaminu z wizażu, a w najbliższym czasie chce uzyskać tytuł Mistrza. Certyfikowana uczestniczka rocznej szkoły makijażu permanentnego Broadway Beauty, a aktualnie szkoleniowiec i trener Broadway Beauty w Rabce-Zdrój. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach, warsztatach oraz seminariach w zakresie PMU.

G O L D

Eliza Hertig

Dyplomowany kosmetolog oraz certyfikowana linergistka Technik usług kosmetycznych oraz dyplomowana mistrzyni w zawodzie kosmetyczka. Branżą Beauty zajmuje się od 5 lat. Absolwentka rocznej szkoły makijażu permanentnego Broadway Beauty. Aktualnie szkoleniowiec i trener z zakresu mikropigmentacji medycznej i kosmetyki w Broadway Beauty Poznań. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach. W pracy liczy się dla niej najwyższa jakość wykonanej usługi, a satysfakcję sprawia jej uśmiech zadowolonego Klienta.

G O L D

Marta Kożuchowska

Wykwalifikowany kosmetolog, linergistka oraz dyplomowany szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, Uniwersytetu Medycznego – magister kierunku kosmetologia oraz kursu makijażu permanentnego. Aktualnie szkoleniowiec oraz trener warszawskiego Broadway Beauty. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 6 letniej Kornelii, która z wielkim sercem i z zaangażowaniem pomaga charytatywnie swoim klientkom np. po chemioterapii. Z zamiłowaniem podnosi komfort życia kobiet i daje im większą wiarę w siebie.